Ndërsa e gjithë bota këtë fundjavë do të jetë e përqëndruar te dasma mbretërore e radhës, kurioziteti është padyshim për veshjen e princeshës së re.

Nga të gjithë është përfolur fustani i Meghan Markle, kush e ka dizajnuar, sa kushton dhe si qëndron në trupin e bukuroshes.

Por cilët janë fustanet më të shtrenjta që janë stiluar deri më tani?

FOTO GALERI
1/8
8- Fustani "Hollywood", i veshur nga Grace Kelly, në vitin 1956 në dasmën me Princ Rainer III të Monakos, i një vlere prej 8 mijë dollarë, por që sot do të kushtonte rreth 68 mijë dollarë.

Top Channel