Fenomeni Fiesta vazhdon të udhëheqë fatin e Ford në Europë. Prej dekadash tashmë makina e linjës B më e shitur në kontinent arrin të kënaqë shijet e drejtuesve të mjeteve, dhe varianti i fundit e forcon këtë.

Në 2018, Fiesta do të jetë me tre lloje të reja: ST-line, Vignale dhe Active. Sportivja Fiesta ST-Line ka një pamje dinamike, versioni crossover, Active vihet re që është më e lartë dhe eleganti premium Vignale, që është versioni më trendi i makinës së qytetit.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel