Trendi i ekspozimi të gjoksit nga poshtë është rikthyer fuqishëm këtë verë, dhe duket se shumë yje të showbizit e pëlqejnë.

Pasi u bë i famshëm për herë të parë në vitin 2002 nga Christina Aguilera, ky model zhveshjeje është bërë i preferuari për shumë personazhe të njohur.

Në galerinë e mëposhtme do të njiheni me disa prej tyre:

FOTO GALERI
1/19

Top Channel