Nëse më parë mjaftonte të vishnit një bluzë sipër gjatë qëndrimeve në plazh, mund të hanim dhe çokollatë pa e vrarë mendjen se na fryhej barku, ka ardhur koha që duhet ndryshuar regjim.

Rreziku të dukeni qesharak, apo frika se nuk je në lartësinë e duhur për një ditë plazhi shmanget me këto këshilla. Ndiqni galerinë!

FOTO GALERI
1/4
Të bardha, të bardha, të bardha... për të mos gabuar kurrë, çfarëdoqoftë ajo një bluzë e madhe që të zbulon shpatullat, një palë pantallona, të shkurtra, s’ka rëndësi. E bardha fiton gjithmonë.

Top Channel