Të ngrohta dhe elegante si të gjitha nuancat neutrale, rëra (një nuancë më intensive e bezhës) është ngjyra e duhur për stinën.

Ajo të sjell elegancën në çdo veshje, dhe edhe pse bëhet fjalë për ngjyrë neutrale nuk ka rrezik të mos kaloni pa u vënë re.

Me xhaketë sportive apo bluzë ngjyrë rëre, apo një palë pantallona,pamja juaj do të bjerë në sy dhe me plot sharm. Nuk përjashtohen as aksesorët, kapele, apo varëse apo këpucë që do tu japin një prekje femërore.

FOTO GALERI
1/15
Tommy Hilfiger

Top Channel