Fuoristrada Lamborghini shëtit nëpër botë – FOTO

06/05/2018 11:03

Që Lamborghini të ndërtonte një model fuoristradë deri para një viti dukej e pamundur.

Përkundrazi, sot vjen Urus, madhështor dhe dinamik që është prezantuar thuajse në çdo qytet të rëndësishëm, nisur nga Roma në Europë, e përfunduar në New York të SHBA.

FOTO GALERI
1/27

Top Channel