Stilistët kanë krijuar modele të ndryshme kostume banje për këtë vit, që nuk qëndrojnë larg vëmendjes, por më e përfolura mes tyre është ajo e markës Agent Provocateur.

Më herët gjatë vitit, marka u bëri përshtypje blerësve me prerjet ekstreme, dhe tashmë po mahnit fansat me modele të reja. Shihni galerinë!

FOTO GALERI
1/22

Top Channel