Ananas, qershi, luleshtrydhe, portokall, banane, etj., etj. Përveçse janë mjaft të shijshme dhe të mira për shëndetin, frutat këtë vit hyjnë dhe në botën e modës.

Një tendencë zbavitëse, perfekte për një humor të mirë dhe në ditët më të lodhshme. Sigurisht që dhe stampimet me fruta janë një dozë ironie.

Që nga syzet me ananas të shndritshme, vëthët ne formë limoni, bluzë pambuku me luleshtrydhe dhe pantallona fluide me pjeshkë. Në fotogaleri keni mjaft ide për të zgjedhur e shijuar.

FOTO GALERI
1/15
Moschino

Top Channel