Xhinset mom fit, apo mom jeans siç njihen gjerësisht janë modeli më i përdorur i momentit.

Karakteristikat kryesore? Bel i lartë, ije të rrumbullakosura, këmbë të drejta që shtrëngohen lehtësisht në lartësinë e kaviljes. Një rikthim në vitet e kaluara ’90, nëse e mbani mend Brendën.

Perfekte me atlete, apo me balerina, apo dhe me dekolte, shkon me gjithçka. Shihni galerinë për të gjitha kombinimet e mundshme!

FOTO GALERI
1/15
TopShop

Top Channel