Yjet “harbojnë” në Coachella – FOTO

16/04/2018 12:29

Në Luginën Coachella të Kalifornisë u zhvillua një festival i çmendur muzikor, ku kanë ishin yjet e muzikës, modelingut dhe spektaklit nga e gjithë bota.

Prej andej vijnë sot edhe fotot më të çmendura teksa fansat po shijojnë në maksimum ritmet e muzikës që luhet nga idhujt e tyre.

Fotot më seksi janë shkrepur nga tre diva të showbiz-it si Kylie Jenner, Demi Lovato dhe Iggy Azalea.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel