Çfarë i ka bërë bashkë Canën dhe Klodin e Big Brotherit (Foto)
16/04/2018 23:56
Zbulohet shuma që pagoi Anderlechti për Abazajn
16/04/2018 23:23
Igumenicë, kapen 121 kg kanabis. Një shqiptar në pranga
16/04/2018 22:59
Reagimi në “Bernabeu”, Buffon: Ndonjëherë gabojmë, njerëz jemi
16/04/2018 22:57
Jetimët që ndryshuan botën
16/04/2018 22:22
Milian na lë me gojë hapur me bikini të zi (Foto)
16/04/2018 22:20
Topin e parë e nis… ariu!!! (Video)
16/04/2018 21:36
Klima po ndryshon, shtohen përmbytjet dhe ditët e nxehta
16/04/2018 21:34
“Pulitzers”, Weinstein nderon “NYT” dhe “NY-er”
16/04/2018 21:31
“Bombardimet e bënë punën, por puna e një nate nuk mjafton”
16/04/2018 21:24
Si shpenzohen lekët e studentëve? Pajisje luksi, abonim TV…
16/04/2018 21:12
“Playboy Italia” harron italianet, hapet me një braziliane
16/04/2018 21:05
Njihuni me futbollistët më besnikë në botë (Foto)
16/04/2018 21:01
PD akuzoi Xhafajn, Ministria: Keqardhje!
16/04/2018 21:00
A ishte i ligjshëm arrestimi i kuksianëve? Ministria: Pyesni Prokurorinë dhe Gjykatën
16/04/2018 20:52
Skandal në prokurori/ Oficeri, 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e “Eskobarit…”
16/04/2018 20:37
Protesta për teatrin. Shfaqet dokumentari që tregon se si artistët e Romës mbrojtën godinën
16/04/2018 20:32
Greqi, degjeneron në dhunë protesta kundër bombardimeve në Siri
16/04/2018 20:31
Athina dhe Shkupi, sërish në udhëkryq për emrin
16/04/2018 20:27
Elhaida Dani “pushton” Rusinë, Kremlini e pret me lule
16/04/2018 20:17
Ekskluzive/ Besnik Hasi: Shpresoj të vijë rasti të jem trajner i Kombëtares
16/04/2018 20:10