Një grindje mes 3 shokësh, për pak mund të përfundonte në një tragjedi në qytetin e Fierit.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, jashtë një pike bastesh pranë Prefekturës së Fierit, teksa 3 shokët, pasi janë grindur, janë qëlluar me pistoletë.

Nga përdorimi i armëve ka mbetur i plagosur 32-vjeçari Arbër Jakupi, i cili ka shkuar vetë në spital, për të marrë ndihmën mjekësore.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia e Fierit, që po punon për znardhjen e plotë të ngjarjes, si dhe për identifikimin e autorit të plagosjes dhe kapjes së tij.

Top Channel