Video e saj e fundit ‘Delicate’ mendohet se ka vjedhur idenë e një reklame parfumi të vitit 2016.

Bëhet fjalë për yllin e popit Taylor Swift, e cila vetëm tre ditë më parë publikoi këngën dhe videon e saj të re, e cila akuzohet për plagjaturë.

Në klipin e saj, Taylor mërzitet duke u intervistuar nga gazetarët dhe bën fytyra qesharake përpara se të kuptojë që është e padukshme. Kur kupton padukshmërinë e saj të re, Taylor nis të kërcejë.

Në lidhje me akuzat, këngëtarja nuk ka bërë asnjë deklaratë, ndërkohë që video e saj në vetëm pak ditë publikim ka marrë miliona klikime.

Top Channel