Format bombastike i dhanë famë Kelly Brook si një modele e veshjeve të brendshme, duke e kthyer atë në një superyll.

Kohët e fundit, ajo ka pranuar se ndihet më e sigurt se kurrë më parë më trupin e saj edhe pse duket qartazi se ka shtuar disa kilogram.

Kelly Brook është shfaqur së fundmi në Tajlandë, ku në krahët e të dashurit të saj dukej e mrekullueshme dhe tejet e lumtur, ndërsa ekspozonte format e saj të bëshme, teksa ishte me bikini.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel