Radhë të gjata me kukulla që po presin të vishen në mënyrë provokuese shihen brenda fabrikës së kukullave të seksit në Kaliforni, aty ku trupat e silikonit përgatiten për t’u shpërndarë nëpër botë.

“Real Doll” u krijua 20 vite më parë nga Matt McMullen dhe sot pretendon se është vendi ku prodhohen “kukullat e dashurisë më të mira në botë”.

Një kukull e kësaj fabrike kushton rreth 8000 dollarë dhe kompania thotë se shet qindra të tilla në vit.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel