“PES 2018” pasurohet me dy legjendat e Gjermanisë (Video)

13/03/2018 12:12

Oliver Kahn dhe Lothar Matthaus, dy legjendat e kombëtares gjermane të futbollit, do të vijnë së shpejti në video-lojën “Pro Evolution Soccer 2018”.

Këta ish-lojtarë të mëdhenj mund të përfitohen në modalitetin MyClub të lojës nga data 15 deri në datën 22 mars.

“Pro Evolution Soccer 2018” është i disponueshëm për PlayStation 4PlayStation 3XboxOneXbox 360PCiOS dhe Android.

Top Channel