Phoenix (majtas) dhe nëna e saj, Mel B (djathtas)

Kanë një lidhje të fortë nënë-bijë dhe së fundmi treguan se bashkërisht mund të tërheqin akoma më shumë vëmendjen në tapetin e kuq.

Ish-Spice Girls, Mel B dhe vajza e saj, Phoenix Chi Gulzar u bënë pjesë e America’s Got Talent mbrëmjen e së hënës.

Fotot e dala nga eventi “turbulluan” ndjekësit e tyre, që e patën të vështirë të kuptojnë se kush është e ëma dhe kush është e bija.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel