Napoli humbi të shtunën në mbrëmje ndaj Romës në ‘San Paolo’, duke komplikuar pozitat në rrugën drejt titullit kampion, për të cilin po garon me Juventusin.

Menjëherë pas sfidës, Maurizzio Sarri u shpreh se bardhezinjtë vijnë nga një tjetër planet dhe është e vështirë për t’u marrë titullin.

Por, Napoli është ende aty dhe ka ende arsye për të besuar se mund t’ia dalë të fitojë titullin kampion.

FOTO GALERI
1/7
1. Loja e mirë. nëse Juventus vjen nga një tjetër planet, e njëjta gjë mund të thuhet edhe për Napolin. Të kaltrit zhvillojnë një lojë të jashtëzakonshme dhe askush nuk mund ta mohojë këtë.

Top Channel