Ka shumë kremra antiplakje që premtojnë t’ju japin lëkurë të re, por që kushtojnë shumë.

Një nutricioniste angleze ka zbuluar se çfarë duhet të hani në mënyrë që të mos keni probleme me rrudhat.

Lily Soutter tregon për “Daily Mail” ushqimet dhe pijet që u duhen të gjitha femrave.

FOTO GALERI
1/6
Çaj jeshil

Top Channel