Plisse, fundet me pala për këtë pranverë

02/03/2018 10:22

Nuk ka munguar në garderobën e një femre që prej një kohe mjaft të gjatë aq sa nuk arrijmë ta kujtojmë.

Dhe kjo ndodh sepse fundet me pala tashmë janë një veshje nga e cila nuk heq dorë as në verë e as në dimër. Një aleat i çmuar për t ëndërtuar një pamje me stil dhe joshëse.

Dhe karakteristikë që nuk duhet nënvlerësuar është se janë perfekt me kombinime të ndryshme, që nga atletet apo pupat gjatë ditës, tek bluzat elegante apo takat e larta në mbrëmje.

Modelet më të kërkuara të stinës së re shkojnë në nuancat pastel, e kuqja, e kaltra, shumëngjyrëse, me reflekte, të metalizuara. I vetmi siklet në këtë rast është zgjedhja. Shihni galerinë e fotove!

 

FOTO GALERI
1/13
Other Stories

Top Channel