Dita e tretë e testimeve parasezonale të Formula 1 në Barcelonë është rrezikuar nga reshjet e borës që kanë mbuluar pistën.

Skuderitë u zgjuan duke parë cirkuitin e Montmelosë me borë dhe pritën deri në mesditë për të regjistruar kohët, derisa kushtet atmosferike u përmirësuan paksa.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel