Të gjitha njëvendëshet e Formula 1 (Foto)

27/02/2018 11:20

Botërori i Formula 1 po afron dhe të gjitha makinat që do të marrin pjesë në të janë prezantuar.

Ndërkohë që po zhvillohen testet parasezonale në Barcelonë, ne do ju risjellim çdo njëvendëshe që do të garojë në kampionatin më të rëndësishëm të automobilizmit në botë.

FOTO GALERI
2/20
Toro Rosso STR13

Top Channel