Sekretet për të pasur një trup si ai i Camilla Akerberg (Foto)

25/02/2018 10:03

Çdo ditë, qindra dieta të reja dhe programe stërvitore që heqin kilogramët e tepërt “mbijnë” në internet.

Edhe pse disa prej tyre janë efektive, një mbidozë informimi e bën të vështirë përzgjedhjen për ata që duan të dobësohen.

Për të ndihmuar këta persona, një trajnere personale australiane ka dhënë disa këshilla, falë të cilave ajo ka një trup si ai që shikoni në foto.

Camilla Akerberg ka zbuluar për femrat se çfarë duhet të dinë mbi dietën, stërvitjen dhe ndërtimin e muskujve.

FOTO GALERI
1/17
Nuk duhet të bëni kardio intensive 5 herë në javë për të humbur peshë dhe për t'u tonifikuar

Top Channel