NYFW, çfarë do të veshim vjeshtën e ardhshme

15/02/2018 10:46

Java e modës në Nju Jork mbaroi por tërmeti mediatik që shkaktoi do të mbahjet mend.

Lajmi kryesor ishte Carolina Herrera e cila bëri të ditur se do të braktisë drejtimin e brandit pas 40 vitesh aktivitete, për ti lënë trashëgiminë 31-vjeçarit Wes Gordon.

Por nga pasarelat na vinë dhe tendencat e vjeshtë së ardhshme. Palltot aktualisht moda i kërkon ekstralarge (shumë të mëdhaja). Dhe në këtë linjë vjen dhe sezoni ardhshëm.

Ndërsa kostumet vijnë në mënyra të ndryshme, dhe duket se do të jenë mjaft në tendencë vjeshtën e 2018.

Jumpsuit vazhdojnë të kenë përdorim të gjerë, dhe këtë sezon tendencat janë mjaft tërheqëse.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel