Paris Hilton dhuratë fansave për Shën Valentinin

14/02/2018 12:45

Paris Hilton u ka bërë një dhuratë të veçantë fansave të saj në ditën e të dashuruarve.

“I need you” është kënga më e re e trashëgimtares, klipin e së cilës Paris e ka përshtatur me festën e Shën Valentinit.

Në rrjetin social Instagram, Paris, ka publikuar një pjesë nga klipi i saj më i ri, ku shfaqet e shtrirë në një shtrat të mbuluar me trëndafila.

Vetë bukuroshja ka preferuar të mbulojë vetëm pjesët intime dhe këtë e ka bërë me disa trëndafila të kuq.

#INeedYou Single avail at 12AM on iTunes! 💋

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Top Channel