Kelly përshëndet fansat për Shën Valentin

14/02/2018 09:57

Shën Valentini është sot, por një ditë më parë, Kelly Brook ndezi ndjekësit e vet në rrjetet sociale me një foto të nxehtë.

38-vjeçarja pozoi me të brendshme të kuqe me rastin e festës së të dashuruarve. Kelly do ta kalojë këtë ditë me të dashurin e saj, Jeremy Parisi, me të cilin është në një romancë që prej prillit të 2015.

Më herët, si një ish tek vajzat e startit të Formula 1, Kelly ka komentuar vendimin për largimin e tyre. “Nuk e di, por di që ajo punë ishte më e mira dhe më e paguara që kam patur ndonjëherë”, deklaronte ajo.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel