Jessica “nxeh” tifozët kuqezinj

14/02/2018 13:58

Quhet Jessica Amaral dhe është një nga modelet më të famshme në Amerikën e Jugut.

Në vitin 2012 është përzgjedhur “Miss Bumbum” dhe ka deklaruar se është tifoze e flaktë e Flamengos.

Fansja e kuqezinjve brazilianë ka plot 312 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

FOTO GALERI
1/32

Top Channel