Modelja amerikane ‘ngushëllon’ beqarët (Foto)

14/02/2018 23:08

Modelja amerikane e Play Boy-t, CJ Sparxx ka postuar një set shumë ‘të nxehtë’ fotografik, në ditën e Shën Valentinit.

29-vjeçarja ka ‘ngushëlluar’ të gjithë beqarët, në ditën e të dashuruarve, ndërsa ka theksuar se edhe ajo është single.

“Për të gjithë ju që jeni vetëm dhe nuk keni me kë të festoni sot”, ka qenë diçitura në fotot e postuara nga modelja kaliforniane.

CJ Sparxx ndiqet nga qindra mijëra fansa edhe në Instagram, ku poston vazhdimisht foto hot, ndërsa prej 4 vitesh është edhe modele e revistës Play Boy.

FOTO GALERI
1/39

Top Channel