Armina zbulon dhuratat që i ka bërë Shkëlzeni për Shën Valentin

14/02/2018 15:55

Blogerja, Armina Mevlani, e cila prej disa kohësh po përjeton një historia dashurie me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin, e kontaktuar nga moderatorët e PopCulture ka zbuluar dhuratat që partneri i saj i ka bërë në ditën e të dashuruarve.

Një tufë të madhe me lule dhe një byrzylyk, janë dhuratat që Shkelzen Berisha ka zgjedhur për të dashurën e tij, Arminën në ditën e Shën Valentinit.

Top Channel