Kylie Jenner heq dorë nga veshjet klasike

13/02/2018 15:22

Duket se ardhja në jetë e vajzës së saj të vogël disa javë më parë, e ka lodhur Kylie Jenner.

Bukuroshja 20-vjeçare është fotografuar gjatë një shëtitje në rrugët e Los Angeles.

Ylli i televizionit, në fotot e publikuar së fundmi, shfaqet e veshur sport, me një kostum ngjyrë të kuqe dhe me atlete.

Disa ditë më parë Kylie Jenner u fotografua me shoqen e saj, dhe sërish shfaqej e veshur mjaft sportive.

Duket se të qenurit nënë e ka “detyruar” Kylie Jenner të heqë dorë për pak kohë nga veshjet klasike dhe takat.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel