Kate nuk i lë vend fantazisë (Foto)

13/02/2018 23:11

Modelja amerikane, Kate Upton është bërë sërish pjesë e revistës Sports Illustrated, teksa ka pozuar me kostumet e banjës ‘Verë 2018’.

25-vjeçarjka është komplimentuar për format fantastike dhe shumë joshëse, ndërsa ka regjistruar edhe rekorde audience.

Kjo nuk është hera e parë që Upton pozon për Sports Illustrated, pasi bashkëpunimi mes tyre vijon që nga viti 2013.

Kate është një nga modelet më të preferuara, teksa edhe në Instagramin e saj ndiqet nga rreth 5.4 milionë ndjekës.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel