Britney Spears bëhet gati për verën

13/02/2018 15:05

Nëse doni të humbni kilet e tepërta në trupin tuaj, atëherë ndiqni shembullin e këngëtares, Britney Spears.

Disa kohë më parë këngëtarja e famshme u shfaq në publik me disa kile të shtuara, duke marrë kështu një lum kritikash nga ana e fansave të saj.

Por shumë shpejt Britney vendosi ti “zhdukë” kilet e tepërta dhe këtë e ka bërë nëpërmjet ushtrimit për orë më rradhë në palestër.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetin social Instagram një video ku shfaqet në palestër duke u përkulur dhe prekur gishtat e këmbës me kokën.

E mahnitshme Britney!

Gearing up for summer!!! ⭐️🎀⭐️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Top Channel