Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Durrës.

Shpejtësia e madhe dhe rruga e ngarkuar me ujë kanë sjellë aksidentin. Makina është përmbysur në afërsi të Sukthit, duke bllokuar për shumë minuta trafikun lëvizës nga Tirana në drejtim të Durrësit.

Nga konstatimet e para, mësohet se ka patur vetëm dëme materiale dhe lëndim i lehtë për drejtuesin e mjetit.

Makina, pasi është përplasur me trafikndarësen është përmbysur, ndërsa pjesë të saj janë shpërndarë në të gjithë korsinë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel