Ludivine Kadri bënte xhiron në rrjetet sociale me pozat dhe format e saj kur bashkëshorti i saj luante në Angli, sa tek Arsenali e sa te Manchester City.

Më tej nxehu edhe atmosferën në prag të Europianit të vitit 2016, që organizohej nga Franca, edhe pse “gjelat” nuk mundën të triumfonin në finale ndaj Portugalisë së Cristiano Ronaldos.

Por tani është e detyruar ta ndjekë burrin e saj futbollist, Bacary Sagna, në aventurën e re italiane, te Benevento.

FOTO GALERI
1/45

Top Channel