Pardesytë, modelet më të mira të stinës

05/02/2018 13:16

Pardesyja është një shtyllë e rëndësishme e garderobës së femrave, dhe është shpëtimtari në përiudhën e ndryshimit të stinëve, kur kalojmë nga dimri në pranverë dhe është vështirë të përcaktosh si mund të vishesh.

Stilistët e sjellin pardesyën për sezonin pranverë-verë 2018 në mënyra nga më të ndryshmet, nga klasiket bezhë me dopiojakë, tek ato oversize, pasuruar me detaje të tjera.

Ato mund të jenë deri mbi gju, apo të gjata. Disa modele që duhet t’i shihni!

FOTO GALERI
1/15
Burberry

Top Channel