Hamilton, argëtim në borë me Snowboard e Motoslite(Video)

27/01/2018 12:26

Muajin e ardhshëm nisin testet parasezonale në prag të Botërorit të ri të Formula 1, por Lewis Hamilton duket se për momentin nuk e ka shumë mendjen aty.

4 herë kampioni i botës u pa në ishullin Hokaido, për t’iu dedikuar sporteve dimërore, që janë një pasion i tij.

Më konkretisht, Hamilton u pa të shfaqë aftësitë e tij në snowboard dhe motoslite, teksa tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishëmve.

Top Channel