Goli i jashtëzakonshëm i Neymar: 5 kundërshtarë në tokë (Video)

18/01/2018 10:09

Neymar shënoi 4 gola në ndeshjen ndaj Dijon në fitoren 8-0 të PSG, por njëri prej tyre ishte vërtetë spektakolar.

I katërti i ngjante shumë atyre që zakonisht shënon Messi në kampionatin spanjoll.

Goli erdhi pas disa driblimesh dhe 5 kundërshtarësh të lënë pas.

Top Channel