Fustanet e dasmave mbretërore (FOTO)

13/01/2018 12:59

Bota ka nisur numërimin mbrapsht për dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle më 19 maj, që kur ata bën të ditur fejesën në nëntorin e kaluar.

Ashtu si në 2011, në martesën e Princit William dhe Kate, efekti “Meghan” ka nisur tashmë me parashikimet mbi fustanin e bardhë për ditën e saj të madhe.

Por teksa presim se cili do të jetë stilisti që do të krijojë fustanin e saj dhe të princit George e princeshës Charlotte, le të shohim fustanet e dasme mbretërore ndër vite.

FOTO GALERI
1/12
Elisabeth Angela Marguerite Bowes Lyon, 1923

Top Channel