Rreperi nga Kosova shpreh pëlqimin për moderatoren

12/01/2018 16:53

I ftuar në PopCulture rreperi nga Kosova Trimi Jetullahu foli për jetën e tij private.

Rreperi rrëfeu se ka shumë vite që është single, dhe përfitoi nga rasti për të shprehur pëlqimin e tij për moderatoren e emisionit, Dojnën.

Në intervistën e tij “pa dorashka” për dy moderatorët e Top Channel, rreperi rrëfeu se jo domosdoshmërisht e dashura e tij duhet të jetë e pasur, pasi rëndësi për të ka pasuria shpirtërore.

Pyetjes nëse një femër i ka vënë çmim për të pasur marrëdhënie seksuale me të, reperi u përgjigj se ai nuk ka çmim.

Top Channel