Magjitë e Ronaldinho-s nuk kanë fund – VIDEO

12/01/2018 10:08

Tashmë është tërhequr përfundimisht nga futbolli profesionist, por Ronaldinho vazhdon ende të dhurojë spektakël.

Ai ndodhet në Rio de Janeiro dhe nuk ka hezituar të ndajë video dhe foto për ndjekësit e tij në “Instagram”.

Ai ka postuar disa video teksa është duke luajtur me miqtë e tij volejboll me këmbë në rërë. Ronaldinho është i mahnitshëm pavarësisht moshës, por nga videot duket se edhe miqtë e tij nuk ngelen mbrapa në këtë sport.

⚽☀🤙🏾 #futevolei #verao

A post shared by Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinho) on

Top Channel