Viti më i keq për… (Foto)

20/12/2017 13:47

Po përfundon viti 2017, që për shumë futbollistë që kanë fituar trofe të rëndësishëm do të ishte mirë të mos mbaronte kurrë.

Por, disa të tjerë duan ta harrojnë sa më shpejt. Dikush për dëmtimet, dikush sepse është lënë në stol dhe dikush tjetër sepse po ikin vitet.

“Vit i ri, kismet i ri” është motivi i futbollistëve të mëposhtëm për vitin 2018.

FOTO GALERI
1/15
Nico Gaitan - Sezoni i dytë të Atletico Madrid po i shkon më keq se i pari. Nuk hyn në planet e Simeones

Top Channel