Lista e zezë e Jose Mourinho

18/12/2017 10:52

Jose Mourinho po përgatit një revolucion te Manchester United.

Trajneri i “Red Devils” po mendon të bëjë disa ndryshime në merkaton e dimrit dhe i ka hapur derën e largimit disa lojtarëve.

Gjashtë janë emrat që janë futur tashmë në listën e zezë të portugezit.

Shikoni më poshtë se kush janë futbollistët me valixhet gati:

FOTO GALERI
1/6
James Wilson

Top Channel