Gëzuar festat nga Hailey Baldwin

15/12/2017 21:23

Ja ka dalë mbanë që të çajë në industrinë e vështirë të modës dhe së fundmi tregoi se çdo gjë e ka merituar.

Një set i nxehtë fotografik për revistën “Wonderland” është dhurata festive e Hailey Baldwin për të gjithë fansat e saj.

21-vjeçarja tregon linjat e veta për aparatin e fotografit Christian Oita.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel