Stuhia mbërrin në Britani, ironi në rrjetet sociale! – FOTO

07/12/2017 17:03

Erëra të forta, borë dhe akulli! Stuhia “Caroline” ka mbërritur tashmë në Britaninë e Madhe.

Por ndërkohë që autoritetet përkatëse kanë lëshuar alarmin e rrezikut që kanoset nga moti i keq, në rrjetet sociale është marrë me “sportivitet”.

Një seri fotosh qesharake janë shpërndarë në “Twitter” edhe pse rreziku që paraqet “Caroline” është i madh.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel