Vendi ngjarjes

Një mjet ka rënë në lumë në dalje të Klosit mbrëmjen e të mërkurës, por fatmirësisht drejtuesi nuk ka pësuar probleme.

Ngjarja është rapotuar nga kalimtarë të rastit rreth orës 6.40 të mëngjesit, të cilët kishin parë mjetin në lumë. Shërbimet e policisë kanë shkuar në vendngjarje në vendin e quajtur Ura e Fshatit, ku kanë konstatuar mjetin Fiat AA 607 LC.

Drejtuesi i mjetit ka deklaruar se ngjarja ndodhi rreth orës 22.30, dhe ai kishte humbur drejtimin e mjetit duke dalë nga rruga e duke rënë në lumin Mat.

Vetë S.B ka thënë se nuk ka pësuar asnjë lëndim, dhe ndodhet në shtpëinë e tij. Policia po punon për nxjerrjen e mjetit nga uji.

Top Channel