105 vite Shtet, urimet speciale të kuqezinjve

28/11/2017 13:57

Dita e Pavarësisë është një nga ditët më të rëndësishme për Shqipërinë e shqiptarët, e kur secili prej nesh e ka akoma edhe më të lartë ndjenjën e patriotizmit.

Më poshtë keni disa prej postimeve që kanë bërë futbollistë të kombëtares, ish-lojtarë dhe drejtues të kombëtares shqiptare dhe Federatës së Futbollit.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel