Stërvitja “e çmendur” e Demit (Foto)

18/11/2017 16:33

Ajo quhet Demi Bagby, është amerikane nga San Diego dhe numëron plot 384 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram.

Kaq shumë vëmendje e ka tërhequr falë videove dhe fotove të publikuara prej saj, që dëshmojnë një përgatitje atletike vërtet surprizuese.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel