Johnny Depp në videoklipin shokues të Marilyn Manson (Video)

14/11/2017 17:26

Marilyn Manson ka bindur mikun e tij Johnny Depp që të jetë pjesë e videoklipit shokues të këngës së tij të re, që titullohet “KILL4ME”.

Ylli hollivudian shihet në një treshe me dy bukuroshe, të cilat shqyejnë rrobat e njëra-tjetrës në skena shokuese.

Në videoklip, Depp hyn në një shtëpi të frikshme përpara se të takojë bukuroshet dhe gjërat të marrin një kthesë të “nxehtë”.

Top Channel