Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një prej të kërkuarve të operacionit “Viluni Beach” gjatë të cilit u sekuestruan 1.5 ton kanabis.

Sipas burimeve zyrtare është vënë në pranga Gjovalin ndoj, 30 vjeç pasi është shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i grupit që kishte sasinë e drogës së sekuestruar.

Të shtunën u arrestuan pesë persona në një hotel në plazh në Velipojë, mes të cilëve dhe një punonjës policie.

Top Channel