Neymar surprizon kampionin Hamlilton

29/10/2017 22:13

Fitoi trofeun e katërt në Formula 1 edhe pse u rendit në vendin e nëntë në Çmimin e Madh të Meksikës.

Urimet ishin të shumta nga skuderia në kufje, por në një moment, Hamilton befasohet nga zëri i Neymar, i cili e uron menjëherë për titullin në kufje.

Neymar e Hamilton janë miq dhe shpesh janë parë së bashku ne evente të ndryshme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel